Nebankovní Půjčky 


Nebankovní půjčka

Stále více lidí se dostává do SOLUSU zbytečně nebo dokonce náhodou. Poté nedosáhnou na půjčku v bance a musí využít nebankovní společnost. Půjčka bez náhledu do registru dlužníků může být vaše během chvíle. Nikdo se vás nebude ptát nač peníze potřebujete. Nečekané výdaje mohou postihnout kohokoli.

Peníze lze získat i bez doložení vašich příjmů. Častými žadateli jsou i maminky na mateřské dovolené nebo důchodci. Doby, kdy jste museli pro peníze do banky jsou už dávno pryč. 


Pro problémové klienty 

V dnešní době nejsou bankovní půjčky dostupné všem klientům a to především z důvodů negativního záznamu v registrech dlužníků. Stačí jedna opožděná platba, nebo pozdě zaplacený paušál za telefon a banka vám úvěr neposkytne. Banka samozřejmě taky požaduje potvrzení výši příjmů a to je třeba u začínajících podnikatelů velký problém. V takovém případě je tu možnost zvolit nebankovní půjčky bez zástavy i se zástavou s vyplacením ihned na účet a to i pro problémové klienty. 


Nebankovní půjčky pro každého

Může se to zdát jako nesmysl, ale online půjčka pro každého má svoji logiku. Ne vždy každý občan v minulosti řádně splácel, a tak se mohlo jednoduše stát, že se ocitl nejen v registru dlužníků, ale také na "černé listině" všech poskytovatelů půjček, které by vám tak jakoukoli půjčku mohli jednoduše zamítnout. A co v takovém případě dělat, když půjčka je to jediné řešení? Pak jsou tu právě půjčky, kde registr není překážkou.


Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.